Odzyskiwanie danych z dysków twardych
Nasza firma świadczy usługi odzyskiwania danych z dysków twardych, które zostały uszkodzone zarówno logicznie, jak i fizycznie. Nie działanie lub długie uruchamianie się komputera lub tzw. zawieszanie się lub blokowanie może być powodowane przez uszkodzenie dysku twardego. Uszkodzenie może być trwałe (permanentne) i należy liczyć się ze zmianą dysku twardego lub tylko wynikiem nieprawidłowej operacji logicznej systemu plików. W obydwu przypadkach należy jak najszybciej zabezpieczyć zgromadzone dane, aby nie zostały całkowicie utracone.

Nasza firma oferuje usługę odzyskiwania danych z dysków twardych uszkodzonym permanentnie jak i logicznie.
  • Uszkodzenie permanentne
    • w takim przypadku próbujemy odzyskać maksymalna możliwość ilość danych, zabezpieczyć je i odbudować system na nowym dysku twardym wraz z umieszczeniem na nim odzyskanych danych.
  • Uszkodzenie logiczne
    • w takim przypadku próbujemy odbudować strukuturę systemu plików
Nasza firma świadczy usługę odzyskiwania danych z dysków twardych podchodząc do sprawy solidnie i uczciwie. Odzyskiwanie danych z dysków twardych jest procesem czasochłonnym i narażonym na wiele nieprzewidzianych czynników, stąd też nie dajemy gwarancji na pełne odzyskanie danych (zwłaszcza w przypadku uszkodzeń trwałych), ale zapewniamy, że nasze wynagrodzenie uzależniamy od powodzenia przeprowadzanej operacji. Jeżeli nie uda nam się odzyskać danych, nie będziesz ponosić z tego tytułu żadnych wydatków!

Należy również pamiętać, że przekazując do nas swój dysk twardy masz zagwarantowane bezpieczeństwo prywatności Twoich danych, jak również ich nienaruszalność w przypadku niepowodzenia operacji.

Posiadamy dużą grupę osób zadowolonych z naszych usług odzyskiwania danych z dysków twardych. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszych możliwości.

SEBROS Sebastian Rosa
ul. Tadeusza Korzona 115/37; 03-571 Warszawa
tel. kom. +48 605 760 987, 507-809-299; fax: +48 22 350 66 21; biuro@sebros.eu
NIP: 5242352596; REGON: 143340506; Numer rachunku: 74 1140 2017 0000 4602 1281 7963

stabilizacja gruntu | Rury-aluminiowe.pl | Plaskowniki-miedziane.pl | Formatki-aluminiowe.pl